تاریخچه

یک شرکت با سنت خانوادگی
JUMO GmbH & Co. KG یک تأمین کننده high-tech از محصولات نوآورانه در زمینه اندازه‌گیری، کنترل و فناوری اتوماسیون است. به عنوان یک شرکت خانوادگی که توسط نسل سوم اداره می‌شود، امروزه شرکت دارای بیش از 2500 نفر پرسنل در سراسر جهان است. رنج محصولات نوآورانه شامل زنجیره اندازه‌گیری کامل از سنسورها تا راهکارهای اتوماسیون برای دما، فشار، آنالیز مایع، فلو، سطح و رطوبت است.

امروزه، این شرکت رهبر بازار جهانی در زمینه سنسورهای صنعتی دما است. این شرکت با درجه بالایی از نوآوری، سطح بالایی از عمق تولید و مجموعه گسترده‌ای از محصولات خود تمایز خود را به خوبی نشان می‌دهد. این عوامل به شرکت امکان می‌دهند تا به سرعت و با انعطاف‌پذیری نیازهای مشتریان را برآورده کند.

اعتبار و اعتماد نزد مشتری پایه مدیریت شرکت است و سطح بالایی از وفاداری کارکنان را تضمین می‌کند. علاوه بر این، شرکت با نرخ آموزش بالاتر از متوسط، توانایی برآورده کردن تقاضای آینده برای کارکنان متخصص خود را حفظ می‌کند.

JUMO یکی از بزرگترین کارفرمایان در فولدا، آلمان با مساحت تولید 54،000 متر مربع در 2 محل تولید است. علاوه بر این، JUMO 5 دفتر فروش و 1 شعبه در آلمان دارد.

مدیریت پایدار شرکت به همراه هدف‌های رشد واقع‌گرایانه، تأمین منابع مالی قوی و تمرکز بر بازارهای کلیدی آینده، قرارپرفتن گروه JUMO در مسیر رشد را هم امروز و هم در آینده تضمین کرده است.

شرکت در سال 1948 تأسیس شد و از ابتدا بر بازار جهانی تمرکز کرد و اولین شعب خود در خارج از کشور را در سال 1971 بنا نهاد. امروزه، JUMO 25 شعبه و بیش از 40 نمایندگی در بیش از 60 کشور دارد.

 

شرکت اسپیداد نماینده انحصاری JUMO آلمان در ایران است. برای مشاهده نام شرکت اسپیداد در وبسایت جومو به نشانی jumo.net مراجعه فرمایید.